Kiedyś musiało to nastąpić..

Prędzej czy później… wiedziałam, że to nieuniknione. Jestem i ja w blogosferze. Nie wiem jeszcze z jakim skutkiem ale bardzo lubię powiedzenie ,,Kto nie próbuje nie pije szampana” A że od szampana nie stronię…

Ale gdzie moje maniery! Ja. Czyli Katarzyna, prościej i szybciej Kate. Inżynier logistyki, magister zarządzania i inżynierii produkcji, pracę zawodową porzuciłam zanim ją zaczęłam. Na studiach najlepiej studiowało mi się podróżowanie. Za mną już kilka pięknych miejsc, a przede mną jeszcze więcej i właśnie o tym będę pisać.

Mam nadzieję, że moi czytelnicy będą różnorodni, bo im więcej opinii i perspektyw tym ciekawiej. Im mniej kłótni, a więcej szacunku tym jeszcze lepiej. Zapraszam zatem wszystkich do wzajemnego szacunku i towarzyszenia mi w tworzeniu mojego skromnego pamiętnika.

Nie byłabym sobą gdybym się od razu nie wygadała dlaczego tak na prawdę tu jestem. Za mną kawałek Europy i USA a przede mną ,,podróż życia” – dobra, każdą podróż tak nazywam. Niech będzie. Moja podróż życia do… Australii. Jestem w trakcie przygotowań i to właśnie tym, będę Was tu dręczyć. Kto wie, może jesteś na tym samym etapie albo bardzo chcesz być? Razem łatwiej! Do dzieła!

Do poczytania niebawem – Kate

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s